Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Spotkanie z Przewodniczącym SLD i Sekretarzem Generalnym SLD w Gorlicach - 2 października 2017

dodano 2017-10-04 08:59 w kategorii: Ludzie

W poniedziałek 2 października 2017 roku w Gorlicach odbyło się spotkanie członków i sympatyków SLD z Przewodniczącym Rady Krajowej SLD Włodzimierzem Czarzastym, Sekretarzem Generalnym SLD Marcinem Kulaskiem oraz Przewodniczącym Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Ryszardem Śmiałkiem.

Spotkanie zorganizował Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Gorlicach będący zarazem Burmistrzem Gorlic Rafał Kukla wraz z Radą Powiatową SLD w Gorlicach.

W malowniczym skansenie przemysłu naftowego "Magdalena" rozmawialiśmy o obecnej sytuacji politycznej w kraju i na świecie, o przyszłości lewicy i SLD oraz o zbliżających się wyborach parlamentarnych. Spotkanie miało bardzo miły i nieformalny charakter, gdzie po części oficjalnej i przemowach zaproszonych gości, każdy mógł porozmawiać z zaproszonymi gości indywidualnie. Przy okazji goście mogli się zapoznać z bogatą historią przemysłu naftowego w Gorlicach, gdzie właśnie w obecnym już skansenie "Magdalena" były dokonywane pierwsze odwierty w poszukiwaniu ropy naftowej, a w samych Gorlicach zapłonęła pierwsza lampa naftowa.Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.