Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wenderlich: Dwa lata Andrzej Duda już stracił

dodano 2017-09-11 07:17 w kategorii: Informacje

- Andrzej Duda posmakował już wolności i zapachu chwały, odrobiny oklasków, które wreszcie zaczęły się pojawiać - powiedział Jerzy Wenderlich, dodając, że politycy "już się nie dogadają".
 
Zdaniem polityka SLD Duda może wygrać w następnych wyborach prezydenckich, ale tylko jeśli będzie "wychodzić na ulicę i będą go tam spotykać oklaski, jak Aleksandra Kwaśniewskiego". - Dwa lata Andrzej Duda już stracił, a oklasków na razie nie słychać - ocenił w programie Fakty po Faktach Wendelich.
 
Podkreślił jednak, że z rozmów z politykami PiS wie, że Duda jest postrzegany jako polityk propaństwowy. - Jest taka możliwość, że gdyby Prawo i Sprawiedliwość dalej zachowywałoby się jak Czyngis-chan i biegało w różnych sprawach z nożem w zębach, to Andrzej Duda nie będzie miał wyjścia i będzie myślał o własnej formacji politycznej - stwierdził.
 
Oglądaj cały program "Fakty po Faktach" z udziałem Jerzego Wenderlicha, kliknij tu.


Komentarze

Wydarzenia

 • Liberadzki: Nie należy spodziewać się sankcji

  godzinę temu

  - Podobna procedura jest uruchomiona w sprawie Węgier, na tej samej sesji plenarnej prowadzono debatę o Malcie – poinformował prof. Bogusław Liberadzki w programie „Minęła Dwudziesta”.czytaj więcej»

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.