Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Ratujmy Kobiety - ogólnopolska zbiórka podpisów

dodano 2017-08-17 10:13 w kategorii: Ludzie

Zgodnie z wieloma postulatami SLD przystąpiło do ogólnopolskiego komitetu „Ratujmy Kobiety”.

Celem działania tego komitetu jest zebranie podpisów pod projektem ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie. Koordynatorką Komitetu w Małopolsce jest Magdalena Kubańska - Przewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet w Małopolsce.

Wzór karty do zbierania podpisów można pobrać stąd:

http://ratujmykobiety.org.pl/do-pobrania/

W piątek 18 sierpnia 2017 roku o godzinie 11:00 w Krakowie pod Teatrem im. Juliusza Słowcakiego nastąpi oficjalna inauguracja zbierania podpisów w ramach akcji "Ratujmy Kobiety".

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, jak i aktywnego włączenia się w zbiórke podpisów.

Zebrane listy z podpisami prosimy przekazywać do siedziby Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Krakowie (31-057) przy ulicy Miodowej 41 p. 12.

Wszystkim z góry serdecznie dziękujemy za czynne włączenie się do niniejszej akcji.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Liberadzki: Nie należy spodziewać się sankcji

  godzinę temu

  - Podobna procedura jest uruchomiona w sprawie Węgier, na tej samej sesji plenarnej prowadzono debatę o Malcie – poinformował prof. Bogusław Liberadzki w programie „Minęła Dwudziesta”.czytaj więcej»

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.